خرید ملک در کشور ترکیه از طریق ارز دیجیتال

خرید ملک در کشور ترکیه از طریق ارز دیجیتال

خرید ملک در کشور ترکیه از طریق ارز دیجیتال

دولت و اداره نظارت بر بانک های ترکیه در سال 2013 اعلام کردند که فعالیت بیت کوین قانونی است و بیت کوین و دیگر ارزهای مجازی در حال حاضر به عنوان پرداخت خرید ملک در ترکیه مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به گسترش ارزهای دیجیتال و تسهیل خدمات پرداخت ، از این پس مشتریان عزیز می توانند خرید خود را با ارز دیجیتال "بیت کوین" و سایر ارزهای دیجیتالی معتبر در بازار انجام دهند. به گفته Google Trend، افرادی که می خواهند در ترکیه با ارز دیجیتال شده ملک بخرند ، به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. جالب است بدانید که چند ماه پیش ، یک دستگاه خودپرداز بیت کوین در فرودگاه آتاتورک ترکیه ، چهاردهمین فرودگاه شلوغ جهان نصب شد! روند معاملات ارزهای دیجیتال به طور گسترده سرمایه گذاران جوان در ترکیه را جذب می کند که به دنبال ورود به بازار املاک و مستغلات و خرید ملک در ترکیه با ارز دیجیتال شده هستند. از آنجا که ارزش ارزهای دیجیتال دائما در حال تغییر است ، ارزش گذاری در زمان پرداخت با توجه به ارزش روز محاسبه می شود. توجه داشته باشید که تعداد بیت کوین های پرداخت شده برای خرید ملک با توجه به ارزش روزانه بیت کوین در برابر لیر یا دلار محاسبه می شود.

تا به امروز ، بیش از 11 سال از وجود این شبکه می گذرد و مشکلی در آن وجود ندارد. مقدار بیت کوین در زمان پرداخت با توجه به ارزش بیت کوین در برابر یورو و دلار محاسبه می شود. به محض انجام انتقال حساب دیجیتالی ، سند ملک شما در همان روز به خریدار تحویل داده می شود. شما می توانید در ترکیه با ارز دیجیتال ملک بخرید. همچنین می توان از قراردادهای هوشمند در زمینه بلاک چین استفاده کرد. همانطور که می دانید ، خرید با ارز دیجیتال در کشورهایی مانند ایالات متحده و برخی از شهرهای امارات متحده عربی و اندونزی معامله شده است.

رشد  خرید ملک با ارز دیجیتال در ترکیه

بسیاری از اقتصاددانان ترکیه معتقدند که ارزهای دیجیتالی را نمی توان نادیده گرفت زیرا آنها بخشی از اقتصاد جهانی شده اند. ثبات زیرساخت بیت کوین مهمترین مزیت برای سرمایه گذاران ترک بوده و مورد توجه آنها قرار گرفته است. حذف واسطه ها در بیت کوین و عدم تمرکز این رمز ارز و سایر ارزهای دیجیتالی از مهمترین مزایای ارزهای دیجیتال است. خریداران وقتی متوجه می شوند که هیچ دخالت دولتی یا مالی در بیت کوین وجود ندارد ، با ارز رمزنگاری شده در ترکیه ملک می خرند.

 

ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کش و ریپل به عنوان نوعی پرداخت برای املاک در ترکیه پذیرفته شده اند. پرداخت ارزهای دیجیتال یک فرصت مهم برای صاحبان ارزهای دیجیتال است تا درآمد خود را در خریدهای آنلاین و دنیای واقعی ارزیابی کنند. ارزهای رمزنگاری شده به عنصری جدایی ناپذیر از اقتصاد جهانی تبدیل شده اند. بیت کوین بیشترین ارزش را در بین این ارزها کسب کرده است. استفاده از ارزهای دیجیتالی به عنوان یک روش پرداخت در فروش املاک مسکونی و تجاری نه تنها برای خریداران خارجی که مایل به خرید املاک در ترکیه با ارزهای رمزنگاری شده هستند ، بلکه برای ترکها و سرمایه گذاران جوان سرمایه گذاری زیادی در ارزهای دیجیتال در ماههای اخیر سودمند خواهد بود. اگر قصد خرید ملک در ترکیه با ارز رمزنگاری شده را دارید ، می توانید هزینه آن را با استفاده از بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال پرداخت کنید. با توجه به تغییر مداوم در ارزش بازار ارزهای دیجیتال ، میزان ارزهای دیجیتالی مورد نیاز در زمان پرداخت با توجه به نرخ ارزش فعلی بازار محاسبه می شود.

مزایای خرید ملک با ارز دیجیتال

مبادله مستقیم و بدون واسطه

مبادله بیت کوین مستقیماً بین ذینفع و فرستنده اتفاق می افتد. در این میان ، خبری از شخص ثالث یا واسطه نیست؛ بنابراین ، هیچ کارمزد به واسطه ها پرداخت نمی شود و فقط هزینه انتقال تراکنش در بلاک چین از نظر ارزش انتقال دیجیتال کسر می شود.

 

معاملات بین المللی

بیت کوین ساده ترین رویکرد برای مبادلات جهانی است ، عمدتا اگر مبلغ مبادله زیاد باشد. زیرا هزینه اضافی برای پرداخت هزینه های مختلف به ذینفع پرداخت نمی شود. با بیت کوین می توانید بیش از 1،000،000 دلار با هزینه معقول جابجا کنید.

 

هیچ کس نمی تواند بیت کوین را مسدود کند

هیچ سازمان یا دولتی توانایی جلوگیری از خرد شدن بیت کوین به تنهایی را ندارد. از آنجا که بیت کوین برای سیاست غیرقابل نفوذ است ، نه دولت ها و نه مقامات دولتی نمی توانند دارایی هایی را در قالب بیت کوین توقیف یا توقیف کنند. مزایای دیگر خرید سریعتر خانه در ترکیه ، سهولت جابجایی پول نقد برای خرید خانه در ترکیه ، به حداقل رساندن هزینه انتقال پول نقد از یک بانک به بانک دیگر ترکیه ، امنیت بالا در انتقال پول نقد به ارز دیجیتال است.

سوالات متداول

س: آیا امکان خرید ملک در ترکیه با استفاده از بیت کوین به عنوان روش پرداخت وجود دارد؟

پاسخ: بله در ترکیه ، وب سایت های املاک و مستغلات به دلیل بحرانی که برای ارز این کشور ایجاد شده است ، پرداخت با بیت کوین ، اتریوم و ریپل را می پذیرند.

 

س: آیا می توانم از بیت کوین برای درخواست شهروندی ترکیه استفاده کنم؟

پاسخ: بله تیم سدار هوس، در اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری کنار شما هست  ما قبلاً بارها شهروندی ترکیه را با بیت کوین ارائه کرده ایم.

 

س: آیا خرید ملک با بیت کوین ایمن است؟

پاسخ: بله پس از امضای "قرارداد خرید املاک و مستغلات با بیت کوین" ، بیت کوین خود را مطابق این قرارداد منتقل می کنید تیم سدار هوس تمام تلاش خود را می کند تا همه معاملات به صورت شفاف انجام شود و در هر مرحله به شما اطلاع می دهد.

 

س: آیا محدودیتی برای انواع املاک و مستغلات وجود دارد که می توانم با BTC خریداری کنم؟

پاسخ: خیر. شما می توانید هرگونه املاک (مسکونی ، تجاری و زمینی) را از تیم سدار هوس با BTC خریداری کنید.

 

س: در صورت خرید ملک با BTC آیا باید مالیات اضافی بپردازم؟

A: خیر. هنگام خرید املاک با BTC هیچ مالیات اضافی وجود ندارد. BTC فقط یک راه مطمئن برای انتقال پول به خارج از کشور است.

 

س: طول زمان مبادله BTC روزانه چقدر است؟

پاسخ:: محدودیت مقدار BTC که می تواند در یک روز تغییر کند 1.000.000 TL است. اگرچه با توجه به قیمت فروش املاک متفاوت است ، این دوره از یک روز تا یک هفته به طول می انجامد.

 

س: آیا می توانم سایر هزینه های مربوط به خرید ملک با بیت کوین را پرداخت کنم؟

پاسخ: بله همچنین می توانید تمام هزینه های باقی مانده را با BTC پرداخت کنید.

 

س: هنگام خرید ملک از چه ارزهای رمزپایه ای می توانم استفاده کنم؟

پاسخ: هنگام خرید ملک امی توانید از هرگونه ارز رمزنگاری شده استفاده کنید: بیت کوین ، بیت کوین کش ، بیت کوین گلد ، ریپل ، لایت کوین ، تتر ، استلار و اتریوم.

*لازم به ذکر است تیم کارشناسی و حقوقی  سدار هوس در تمامی مراحل پرداخت از طریق ارز دیجیتال  همراه خریدار است تا خریدی مطمئن و شفات را تجربه کنید*