چند نمونه از بهترین فرصت سرمایه گذاری مشاغل کوچک در ترکیه

چند نمونه از بهترین فرصت سرمایه گذاری مشاغل کوچک در ترکیه

آیا می خواهید به عنوان یک خارجی یک تجارت سودآور در ترکیه راه اندازی کنید؟ اگر بله ، در اینجا تیم سدار هوس چندنمونه از بهترین ایده کسب و کار کوچک و فرصت های سرمایه گذاری در ترکیه آمده است. در حال حاضر ، اقتصاد ترکیه شانزدهمین اقتصاد بزرگ جهان و ششمین اقتصاد بزرگ در اروپا است. این امر این واقعیت را به اثبات می رساند که ترکیه برای بسیاری از سرمایه گذاری ها و مشاغل بازار پررونقی است.

سابقه رشد اخیر ترکیه ، نیروی کار جوان و با استعداد و موقعیت استراتژیک آن بین اروپا و آسیا ، این کشور را به مقصدی بسیار جذاب برای رشد و سرمایه گذاری تبدیل کرده است. ترکیه کشوری است که بین اروپا و آسیا واقع شده است و پایتخت آن شهر و آنکارا است. استانبول بزرگترین شهر آن است و بسیاری آن را پایتخت تجاری ترکیه می دانند. ترکها عمدتا مسلمان هستند اما به دلیل دیدگاه های دینی و سبک زندگی که تا حد زیادی با مسلمانان خاورمیانه متفاوت است ، لیبرال تلقی می شوند.

ترکیه حدود 80 درصد از صادرات فندق جهان را بر عهده دارد و از نظر برابری قدرت خرید هفدهمین تولید ناخالص داخلی جهان را داراست. اقتصاد ترکیه عمدتاً توسط بخش صادرات هدایت می شود و صنعت خودرو در این زمینه پیشرو است. صادرات اصلی از ترکیه عبارتند از فندق ، کشتی ها ، ظروف نفتی و شیمیایی ، لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی (با برند برتر بیکو و وستل) ، محصولات پتروشیمی ، منسوجات و غذاهای فرآوری شده و همکاران.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به ترکیه ، پیشنهاد میکنیم مقاله "مهاجرت به ترکیه" را مطالعه بفرمائید.  

ترکیه از زمانی که دولت ترکیه اصلاح خصوصیات اقتصادی را با خصوصی سازی صنایع دولتی و همچنین آزادسازی سایر بخشهای کلیدی اقتصاد مناسب دانسته است ، بسیار در حال تبدیل شدن به یک کشور محبوب برای سرمایه گذاران خارجی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی و شرایط کار در ترکیه ، پیشنهاد میکنیم مقاله "چگونگی و شرایط کار در ترکیه" را مطالعه بفرمائید.  

بنابراین اگر شما یک سرمایه گذار هستید و قصد دارید کسب و کار خود را در ترکیه آغاز کنید ، باید این 10 فرصت تجاری برتر در ترکیه را در نظر بگیرید.

استخراج نمک

ترکیه پانزدهمین کشور بزرگ تولید کننده نمک در جهان است و به طور متوسط سالانه 4،000،000 تن متریک تولید می کند. 10 کشور برتر از نظر تولید نمک عبارتند از: چین ، ایالات متحده ، هند ، آلمان ، کانادا ، استرالیا ، مکزیک ، شیلی ، هلند ، برزیل.

ترکیه از سه جهت توسط دریا احاطه شده است و تولید نمک از دریا اهمیت خود را افزایش می دهد ، بنابراین شروع یک تجارت سودآور در این کشور است. فرآیند تولید نمک خام طبیعی شامل ، تبلور مجدد ، تبخیر ، حفاری و ذخیره سازی نمک است و شما می توانید این فرایند را در مقیاس کوچک در خدمت جامعه ارعاب خود یا در مقیاس بزرگ برای جامعه بین المللی انجام دهید.

افتتاح آژانس گردشگری

افتتاح یک آژانس گردشگری یکی از سودمندترین فرصت های تجاری است که در ترکیه به شما کمک می کند. دلیل اینکه کارآفرینان باید از این فرصت استفاده کنند این است که ترکیه به یکی از پربازدیدترین نقاط جهان تبدیل شده است.

راهنمای تور شوید

یک راه ساده تر و کمتر استرس زا برای راه اندازی یک آژانس گردشگری تبدیل شدن به راهنمای تور است. در ترکیه 13 نقطه در فهرست میراث جهانی یونسکو و 62 مورد در فهرست آزمایشی ثبت شده است. آنها از یک معبد مزولیتیک (Göbekli Tepe) گرفته تا یک شهر کتاب مقدس (افسس) تا یک میدان جنگ جهانی اول (Gallipoli) ، و همه اینها به ترکیه کمک می کند تا به ششمین مقصد گردشگری پربازدید در جهان تبدیل شود.

صادرات سنگ

ترکیه با بیش از صد نوع سنگ مرمر ، تراورتن ، سنگ آهک ، تخته سنگ ، بازالت ، توف ، آندزیت ، دیاباز ، گرانیت و اونیکس چهارمین تولید کننده سنگ طبیعی در جهان است. مالک 40 درصد ذخایر سنگ مرمر جهان است.

کسب و کار نساجی را راه اندازی کنید

صنعت نساجی یکی از مهمترین بخشهای اقتصاد ترکیه است. تقریباً 10،8 of از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد و یکی از بخش های پیشرو در تولید ، اشتغال ، سرمایه گذاری و شاخص های اقتصاد کلان است. شما می توانید از این بخش در حال رشد برای راه اندازی کسب و کاری استفاده کنید که در آن پارچه از هر نوع تولید می شود. اگر بازار ترکیه اشباع شده است ، می توانید منسوجات خود را به راحتی به سایر کشورهایی که فرهنگ مشابه شما دارند صادر کنید.

تبدیل به یک تحلیلگر مالی شوید

بخش مالی ترکیه در حال انجام یک فرآیند توسعه بزرگ است ، زیرا خدمات مالی بر اساس رشد اقتصادی فعلی ، تورم پایین و کاهش نرخ بهره به طور کامل گسترش می یابد. با وجود بحران مالی جهانی ، بخش بانکی ترکیه موقعیت پایداری در جهان حفظ کرده است. شما همچنین می توانید یک تحلیلگر مالی شوید تا به افراد و مشاغل در مشکلات مالی کمک کنید.

راه اندازی یک شرکت بیوشیمیایی

در سالهای اخیر بخش شیمیایی ترکیه به طور مداوم در حال توسعه است. امروزه این صنعت نه تنها مواد اولیه بلکه محصولات واسطه ای را نیز در اختیار سایر فعالان اقتصادی ، به ویژه اتوماسیون ، محصولات چرمی ، شیشه ، منسوجات و کاغذ قرار می دهد. شما می توانید یک شرکت بیوشیمیایی تاسیس کنید تا در آنجا محصولات پیشرفته ای را تولید کنید که محصولات قدیمی را از بین می برد و یک مکان راحت در بازار به دست می آورد.

تبدیل به یک پیمانکار صنعتی شوید

بخش پیمانکاری ترکیه طی چند سال گذشته به طور گسترده ای توسعه یافته است. بنابراین ، بسیاری از شرکت ها مشغول صنعت پیمانکاری هستند. صنعت پیمانکاری در ترکیه در حال شکوفایی است و شروع یک تجارت در این زمینه به شما کمک می کند.

شروع یک تجارت صادراتی

صادرات همراه با فرصت های متعدد یکی از محرک های اصلی رشد اقتصادی ترکیه بوده است. ترکیه به دلیل ارتباط عالی ، محیط منحصر به فرد و پیوندهای قوی با همسایگان خود ، محل اصلی میزبانی بسیاری از شرکت های چند ملیتی است

بسته بندی وعده های غذایی را برای فروش آغاز کنید

در ترکیه ، در کنار مردان ، درصد زیادی از زنان شاغل هستند و تعداد آنها روز به روز در حال افزایش است. به همین دلیل است که تجارت غذاهای بسته بندی شده در ترکیه رونق می گیرد و تقاضا به طور مداوم در حال افزایش است. شما می توانید یک کسب و کار راه اندازی کنید که برای فروش غذا آماده کرده و بسته بندی کند. بازار این نوع مشاغل در استانبول و دیگر شهرهای این کشور با سرعت بالایی در حال رشد است.

راه اندازی کسب و کار Uber

تجارت Uber در ترکیه به طرز فوق العاده ای در حال رشد است. شما می توانید راننده ای استخدام کنید و اجازه دهید ماشین شما را در حین استفاده از برنامه Uber رانندگی کند ، یا می توانید به سادگی خود رانندگی کنید. بستگی به بودجه ، اولویت ها و چند عامل دیگر دارد. با افزایش تعداد ساعات کار می توانید درآمد خود را افزایش دهید. این یک ایده عالی برای تجارت در ترکیه امروز است.

                     

کسب و کار هتل را راه اندازی کنید

کسب و کار بازیافت را راه اندازی کنید

خدمات اجاره خودرو را شروع کنید

کسب و کار صنایع دستی راه اندازی کنید

تولید بستنی و اسموتی را شروع  کنید

یک تجارت نظافت باز کنید

تجارت دامپزشکی

مترجم شوید

کشاورزی تجاری گلخانه ای را شروع کنید

تجارت رستوران و بار

اجاره ملک

*لازم به ذکر است تیم مشاوران سرمایه گذاری سدار هوس در تمامی مراحل سرمایه گذاری شماراهمراهی خواهد کرد .