مزایای مهم خرید ملک در ترکیه

مزایای مهم خرید ملک در ترکیه

در سال‌های اخیر سرمایه گذاران خارجی علاقه زیادی به خرید ملک در ترکیه داشته اند زیرا این کشور مزایای زیادی را برای آن ها به همراه دارد. صاحبان مشاغل ، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان زمین یا ملک هایی را برای بازسازی ، اجاره یا خریداری می کنند و یا از آن به عنوان محل اقامت تعطیلات استفاده می کنند. به هر دلیلی ، خرید ملک در ترکیه یک موقعیت برای برد و سود در نظر گرفته می شود. املاک در ترکیه ارزان تر از اتحادیه اروپا و ایالات متحده است ، اگر قصد دارید در ترکیه زندگی کنید و مقیم یا شهروند شوید ، هزینه‌های پایین زندگی به شما کمک می کند تا به آرامش برسید.

با خرید ملک در ترکیه از مزایای زیر بهره مند می شوید: 

اخذ شهروندی همزمان با خانواده ، همسر و فرزندان زیر 18 سال شما.

نیازی به اظهار دارایی نیست . بنابراین هنگام درخواست شهروندی ، نیازی به اعلام درآمد فعلی خود در سایر کشورها نیست.

سرمایه خود رامی توانید به کشور خود بازگردانید به این منظور که پس از سرمایه گذاری به مدت 3 سال ، می توانید سرمایه گذاری خود را به پول نقد تبدیل کرده و بدون هیچ گونه محدودیت ارزی به کشور خود بازگردانید.

سفر بدون ویزا بدین منظور که موضوع آزادسازی ویزای شینگن ، که هدف از آن حق سفر بدون ویزا است، که پس از اجرای این لایحه، 26 کشور اروپایی به لیست 102 کشور موجود اضافه می شود که شهروندان آن ها و دارندگان گذرنامه این کشورها می توانند آزادانه و بدون ویزا سفر کنند.

سرمایه گذاران محترم بدون نیاز به اقامت دائم می توانند به محض دریافت اجازه اقامت خود در خارج از کشور زندگی کنند و برای دریافت تابعیت اقدام کنند.

تجارت آزاد و بدون تحریم در سراسر جهان

افتتاح حساب های بانکی بین المللی در بانک های سراسر جهان.

دریافت وام و تسهیلات برای خرید املاک ، وسایل نقلیه و ... با نرخ بهره بسیار پایین بین 1 تا 4 درصد.

زندگی در کشوری امن

امکان تحصیل ارزان در دانشگاه های ترکیه که از معتبرترین دانشگاه های جهان هستند و قابل مقایسه با دانشگاه های اروپایی هستند.

در صورت رعایت محدودیت های تعیین شده در قانون ، خارجی ها می توانند ملک هایی مانند مسکن ، افیس ، زمین و غیره را در ترکیه خریداری کنند. در صورت خرید زمین ، خارجیان باید به وزارت محیط زیست و شهرسازی اطلاع دهند که در دو سال پس از خرید چه نوع ساختمانی را در زمین مذکور خواهند ساخت.خرید ملک در ترکیه مزایای زیادی دارد ، اما مهم ترین آنها به شرح زیر است:

ارزش پول

خارجیانی که از کشورهای اتحادیه اروپا یا ایالات متحده آمده اند می دانند که خرید ملک در کشور های دیگر بسیار گرانتر است. در ترکیه ، جایی که املاک در مقایسه با اتحادیه اروپا یا ایالات متحده واقعاً ارزان هستند ، نسبت به پول خود ملکی با ارزش واقعی پول خود را دریافت می کنید. همچنین با توجه به نرخ ارز ، اگر با پول خود می توانید یک آپارتمان کوچک در اتحادیه اروپا یا ایالات متحده خریداری کنید ،در عوض می توانید یک خانه بزرگ با بیش از سه اتاق خواب در ترکیه بخرید.

اقامت و تابعیت ترکیه

مهمترین مزیت برای خارجیان و سرمایه گذاران که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند ، دریافت اقامت و تابعیت ترکیه از دولت ترکیه است . همه خارجیانی که دارای اموال غیرمنقول در ترکیه هستند واجد شرایط درخواست اقامت در ترکیه هستند. به عنوان مالک ملک در ترکیه ، اگر برای اقامت اقدام کنید ، آزادی بسیار بیشتری خواهید داشت ، به خصوص اگر مکرراً به داخل و خارج از کشور سفر کنید. شهروندی ترکیه فقط به خارجیانی اعطا می شود که ملکی به ارزش 250 هزار دلار در ترکیه خریداری کرده و دارایی خود را حداقل 3 سال نگه دارند.

هزینه زندگی

هزینه زندگی در ترکیه بسیار ارزان تر از کشورهای اتحادیه اروپا یا ایالات متحده است. هزینه برق و گاز ، حمل و نقل ، مواد غذایی و هزینه های روزمره بسیار ارزان تر است. همچنین اگر ملک شما نیاز به بازسازی داشته باشد ، هزینه تعمیر و نگهداری واقعاً مقرون به صرفه است.

مالکیت کامل

یکی دیگر از مزایای مهم ، برای همه املاکی که در ترکیه خریداری می کنید این است که بدانید دارای مالکیت آزاد هستید. چه زمین بخرید و چه خانه ، تنها مالک ملک هستید. این آزادی بیشتری به مالکان می دهد ، آن ها می توانند هر کاری را که می خواهند با اموال خود انجام دهند ، چه فروش و چه بازسازی آن.