مناطق استانبول را بشناسیم

مناطق استانبول را بشناسیم

استانبول

همه می دانیم که استانبول یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه است.و در دو قاره واقع شده است که یکی از آنها طرف اروپایی (Avrupa Yakası) و دیگری سمت آسیایی (Anadolu Yakası) است. به عنوان یکی از بزرگترین شهر ها، ده ها گزینه برای انتخاب منطقه در شهر دارید. با توجه به گزینه های زیادی که باید در نظر بگیرید ، مهم‌ترین عامل انتخاب قسمت آسیایی یا اروپایی و یا مرکزی استانبول است.اگر واقعاً می خواهید در بهترین و مناسب ترین منطقه زندگی کنید ، پس این مقاله به شما کمک می کند. استانبول مملو از مناطق ، مردم و فرهنگ‌های مختلف است. اما سوال اصلی این است که شما کدام را ترجیح می دهید؟ آسیایی یا اروپایی؟ بگذارید تفاوت بین آن ها را برای شما بررسی کنیم تا بتوانید با تیم سدار بهترین منطقه برای خرید خانه را انتخاب کنید.طرف اروپایی ، به طور خلاصه ، جاذبه گردشگری شهر است ، از طرف دیگر ، آسیا جاذبه های گردشگری زیادی را ارائه نمی دهد ، اما بیشتر یک مرکز مسکونی است. با این حال ، مکان های زیادی برای دیدن در سمت آسیایی وجود دارد تا به بازدیدکنندگان ارائه دهد.

سمت آسیایی استانبول

تفاوت زیادی برای بخش‌های مختلف آسیایی استانبول وجود دارد. از نظر جغرافیایی، قسمت آسیایی استانبول در قسمت شرقی است. بخش آسیایی استانبول جایی است که شما می توانید سازه های با کیفیت و بزرگی مانند ساختمان های تجاری را پیدا کنید. یکی از مکان های قابل توجه برای اقامت در سمت آسیایی استانبول ،اسکودار است. اگر دراسکودار خانه خریداری می کنید ، این فرصت را خواهید داشت که از برخی از اماکن تاریخی استانبول دیدن کنید.همچنین اگر به مناطق سر سبز غلاقه دارید پس قسمت آسیایی محل استقرارمناسبی است.

سمت اروپایی استانبول

طرف اروپایی چندین معماری متفاوت از آپارتمان یا املاک و مستغلات ارائه می دهد. طرف اروپایی استانبول ، که به دلیل رونق اقتصادی و افزایش فعالیت های تجاری که در مناطق یا شهرداری های توسعه یافته ایجاد شده است ، گردشگران بیشتری را به خود جذب می کند. بخش اروپایی همچنین خطوط حمل و نقل را ارائه می دهد تا محله ها و شهرها را به راحتی متصل کند.منطقه اروپایی جایی است که خارجی ها املاک و مستغلات خود مانند آپارتمان یا حتی خانه را خریداری می کنند.
منطقه آسیایی

اسکودار

منطقه آسیایی مملو از بافت جنگلی است که با مدرن سازی تأسیسات تکمیل شده و به مناطق و شهرهای کوچک تر تقسیم شده است. هر یک از آن ها ویژگی های متمایزی دارند که هم برای مردم محلی و هم برای خارجی ها جذاب است.این منطقه طیف گسترده ای از آپارتمان ها را ارائه می دهد که مشرف به ساحل زیبای بسفر بزرگ است. پتانسیل سرمایه گذاری در این منطقه در سطح دیگری قرار دارد، بنابراین آن را به یکی از مکان های معروف خرید ملک در اینجا تبدیل کرده است.

منطقه کادیکوی

منطقه ای تأسیس شده در قسمت آسیایی است. کادیکوی جایی است که ترکیبی از ساختارهای سنتی و پیشرفته به خوبی با هم هماهنگ می شوند. آپارتمان های این منطقه مدرن تر از هر حوزه ای در سمت آسیا هستند. همچنین امکان حمل و نقل عمومی وجود دارد که می توانید از آنها برای رفتن به قسمت مرکزی شهر استفاده کنید.

بیکوز

بیکوز منطقه دیگری است که در نزدیکی تنگه بسفر باشکوه جای گرفته است. بیکوز در عین لذت بردن از نمای زیبای خط ساحلی ، نمایی از فضای سبز عالی را نیز ارائه می دهد. اگرچه این منطقه پر از فضای سبز است ، اما سیستم حمل و نقل مناسبی را نیز ارائه می دهد. همیشه می توانید به آسانی به مناطق دیگر یا مرکز شهر بروید.

مالتپه

چه شما به تنهایی به استانبول نقل مکان کنید یا با خانواده ، مالتپه می تواند برای هر دو گزینه شهر مناسب باشد و تمامی نیازهای شمارا برآورده کند. این بخش دارای مراکز اجتماعی مانند مراکز خرید ، مراکز تفریحی خانوادگی و سیستم های حمل و نقل عالی است. اگر می خواهید از دنیای واقعی فاصله بگیرید ، می توانید در کنار ساحل نیز استراحت کنید.

سانچاکتپه

اگر دوست دارید محل زندگی شما نزدیک به طبیعت باشد ، این مکان برای خرید آپارتمان مناسب است. در نزدیکی جنگل ، می توانید پیاده روی کنید و از یک منظره زیبا و سبز لذت ببرید. اما می توانید به خط ساحلی نیز بروید. سیستم حمل و نقل این منطقه نیز بسیار قابل اعتماد است. خرید آپارتمان در اینجا به این معنی است که از هر دو قسمت آسیایی و اروپایی بهترین بهره را خواهید برد.

منطقه اروپایی

منطقه ای محبوب برای اولین سرمایه گذاری املاک خود در استانبول است. طرف اروپایی آپارتمان هایی با قیمت ، اندازه ، ویژگی ها و موارد متفاوت دیگری از مناطق آسیایی ارائه می دهد. همچنین جاذبه های گردشگری در اطراف این مناطق وجود دارد که شما و خانواده تان می توانید از آن ها کاملاً لذت ببرید. در اینجا برخی از مناطق/مناطق وجود دارد که می توانید برخی از بهترین آپارتمان ها را در آنها پیدا کنید.
 

باکرکوی

یکی از مناطق توسعه یافته در سمت اروپایی استانبول است. این منطقه فرصت های فراوانی را برای لذت بردن از زندگی ارائه می دهد.این منطقه همچنین دارای یک خط ساحلی خیره کننده است که می توانید در آن استراحت کرده و لذت ببرید.
 

کوچوکچکمه

یکی از مناطق بهبود یافته از نظر املاک ، کوچوکچکمه است. دسترسی های قابل توجهی با مرکز شهر دارد و آپارتمان های مدرنی را ارائه می دهد که دیدنی است. اگر شما یک سرما یه گذار هستید که به تازگی در استانبول مستقر شده اید ، این منطقه را به شدت توصیه می کنیم زیرا دارای سود سرمایه عالی و بازدهی ثابت اجاره است.

بیلیکدوزو

یک منطقه زیبا با یک فضای حومه ای که مطابق با استانداردهای اروپایی است. این منطقه به دلیل تأسیسات باکیفیت خود از نظر بهداشت ، آموزش و پرورش و همچنین موسسات اجتماعی و سرگرمی شهرت دارد. با محیطی تمیز ، این مکان واقعاً یکی از مکان های خرید یا اجاره آپارتمان در ضلع اروپایی استانبول است.

اسنیورت

پیشرفت زمان بدون شک بر اسنیورت تأثیر گذاشت. سرمایه گذاری املاک در این منطقه اشباع شد. بنابراین این منطقه در ده سال گذشته به خوبی پیشرفت کرد. رونق اقتصادی راه را برای ایجاد دانشگاه و مراکز خرید هموار کرده است. این امر به طور مداوم خریداران بالقوه املاک را جذب کرده است.
 

کاگیتان

اگر به طبقه متوسط جامعه تعلق دارید ، مکان مناسب برای شما کاگیتان است. امکانات بی نهایت برای بهبود و سیستم حمل و نقل دارد ، بنابراین می توانید به راحتی به مرکز شهر متصل شوید.

مناطق بیشتری در بخش های آسیایی و اروپایی استانبول وجود دارد. هر یک از مناطق ویژگی ها و مناظر چشمگیر خود را دارند. تصمیم شما برای انتخاب یک آپارتمان در استانبول هنوز به شما بستگی دارد. یک توصیه ، صرف نظر از اقامت در قسمت آسیایی یا اروپایی ، شما باید با یک آپارتمان متناسب با نیازهای خانواده خود خریداری کنید.