دلیل تقاضای ایرانیان برای خرید ملک و میزان خرید سالیانه ایرانیان

دلیل تقاضای ایرانیان برای خرید ملک و میزان خرید سالیانه ایرانیان

در این مقاله به برسی دلیل تقاضای ایرانیان برای خرید ملک و میزان خرید سالیانه ایرانیان در کشورترکیه پرداخته ایم

دلیل خرید ملک در ترکیه در این بخش

در این بخش به چند موارد از دلایل انتخاب کشور ترکیه برای خرید ملک بیان شده

1.نزدیک بودن به ایران و راحتی رفت و آمد

2.قیمت مناسب نسبت به سایر کشور های توسعه یافته

3.تنوع انتخاب در خرید خانه به دلیل وجود پروژ های زیاد باقیمت مناسب

4.روند خریدآسان در کمتراز یک هفته

5.امکان خرید اقساطی و پیش خرید

6.کم هزینه بودن زندگی در ترکیه

7.دسترسی آسان به همه نقاط شهر باوجود سیستم حمل و نقل گسترده

8.موقعیت جغرافیای عالی از نظر اینکه بخشی از این کشور در  آسیا و بخش دیگر در اروپا قراردارد.به همین دلیل توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است

9.وجود امکانات تفریحی و سرگرمی فراوان در همه شهر ها

10.دریافت پاسپورت با خرید ملک به ارزش 250000دلار در این کشور

11.شما باخرید ملک دراین کشور سرمایه گذاری دلاری کرده اید

12.دریافت اجاره از ملکی که خریداری کرده اید

13. تقاضای  زیاد خرید ملک در این کشور

و....

وجود این دلایل باعث شده سالیانه تعداد زیادی متقاضی مهاجرت و خرید ملک به این کشور وجود داشته باشد.که هدف هلدینگ بین المللی سدار ارائه خدمات  به مشتریان برای خرید  آسان و مطمئن در ترکیه است.

 

میزان خرید سالیانه ملک در ترکیه توسط ایرانیان 

در چندسال اخیر به دلیل بالا رفتن نرخ ارز و افزایش قیمت مسکن در ایران و سهولت خرید ملک در ترکیه نسبت به سایر کشور ها درخواست خرید خانه در این کشور زیاد شده.

طبق آمار در 11 ماهه اخیر درصد خرید ملک در ترکیه 9%کاهش داشته که میتوان دلیل کاهش استقبال و خرید را شیوع ویروس کرونا دانست اما با این حال گویا این موضوع برای ایرانی ها مهم نبوده که حتی حجم سرمایه گذاری ایرانی ها در این مدت افزایش داشته  و به همین دلیل ایران رتبه اول خرید ملک در ترکیه را دارد.

دولت ترکیه در سال گذشته با هدف جذب سرمایه گذاری خارجی اقدام به سهولت قوانین مهاجرتی کرد که در پی آن شرایط دریافت شهروندی برای اتباع خارجی آسان تر شد.پیش از این متقاضیان برای دریافت شهروندی ترکیه باید ملکی به ارزش یک میلیون دلار خریداری میکردند.بر اساس قوانین جدید این مبلغ به 250هزار دلار کاهش یافت.

طبق آمار و ارقام در 11 ماهه اخیر تقاضای خرید ملک درترکیه از سمت ایرانیان رشد 38% داشته و حدود6 هزارو450 فقره ملک خریداری کرده اند.که این نشان دهنده استقبال زیاد ایرانی ها از خرید ملک در آن کشور است.طبق این آمار کشور ایران در رتبه اول تقاضای خرید قرار دارد.

که تیم سدارهوس در همین راستا اقدام به ایجاد بانک اطلاعاتی پروژه های ترکیه کرده هدف  این مجموعه ارائه 0تا100 خدمات خرید ملک در ترکیه برای سهولت خرید شما و جلب رضایت مشتری است.