درباره ما

ما بخشی از جامعه خود هستیم وهدف ما در راستای تقویت جامعه مان است.

هلدینگ بین المللی سدار 

با ۱۷ سال سابقه  درخشان  و گردآوری نیروهای متخصص به دور هم فعالیت خود را با اسامی دیگر در حوزه گردشگری و برپایی نمایشگاه شروع کرد و بعد از گذشت ده سال از فعالیت خود با راه اندازی دفتر استانبول پا به ایجاد شعبه در خارج از کشور نهاد و با ثبت این هلدینگ در زمینه های گوناگون توانست رزومه قابل قبولی را برای خود رقم بزند .امروز این شرکت در ۳ کشور آلمان،  ترکیه و ایران دارای مجوز و در ۱۱ دپارتمان در حال فعالیت می باشد.   

ما به همسایگی خوب بودن خود افتخار می کنیم و متعهد به تقویت جامعه خود هستیم. کار آفرینی ، خدمت به هم وطنان عزیزمان و جلب رضایتشان اولویت اهداف ایجاد این فعالیت بوده است. به همین خاطر اتاق فکر سدار هلدینگ پس از برگزاری جلسات متعدد با کارشناسان حوزه املاک و سرمایه گذاری تصمیم به آفرینش SEDAR HOUSE و افزودن این بخش به فعالیتهای خود نموده و تا امروز موفق به بستن قرارداد همکاری با سازندگان برتر کشور ترکیه و برترین پروژه های املاک و مستغلات شهرهای استانبول – ازمیر – آلانیا و آنتالیا گردیده است.

SEDAR HOUSE فضایی مناسب را برای سرمایه گذاری در بخش ملک با آینده ای روشن وهمینطور بستری مناسب را برای نمایندگان خود  خلق کرده و ایجاد این ایده و انگیزه باعث شده تا در شهر های مختف ایران از جمله :  تهران-کیش – مشهد - شیراز- تبریز – اصفهان - رشت – نوشهر- چالوس و... تا امروز تقریبا  600 نماینده جذب کند و اعلام همکاری آنها را کسب کند.

نمایندگان ما در ایران آماده همکاری با شهروندان عزیزمان در خصوص سرمایه گذاری –خرید و فروش ملک – اجاره ملک هم در ایران هم در ترکیه می باشند.

 

جامعه سرمایه گذاران ما: SEDAR HOUSE بخشی از خدمات خود را به طور تخصصی در زمینه تهاتر ملک نیز برای صاحبین املاک اختصاص داده است تا از این طریق بتواند ارتباط مستقیم سرمایه گذار و صاحبین ملک قابل تهاتر را برقرار سازد.

 

اعتقاد و باور SEDAR HOUSE

اولویت ما برای مشتریان و سرمایه گذارانمان جلب اعتماد وایجاد آینده ایست مطمئن – روشن و پر منفعت در راستای آرامش و امنیت هم در بخش اقتصادی هم در بخش اجتماعی.

تمامی محاسبات مالی ما برای مشتریان- ایجنت ها و سرمایه گذاران بر طبق کارشناسی های دقیق و با در نظر گرفتن منافع برابرطراحی شده است.

آینده ی SEDAR HOUSE

ما در حال برنامه ریزی برای گسترش جامعه ی نمایندگان خود در عرصه ی بین المللی هستیم. خبر خوش اینکه ایجاد این بانک اطلاعاتی تنها مختص کشور ترکیه نخواهد بود.

چارت سازمانی هلدینگ بین المللی سدار :